Emirgan كونسول

Emirgan كونسول

مجموعة المنتج

Emirgan كونسول

MODELLER YÜKSEKLİK GENİŞLİK DERİNLİK
EMİRGAN KONSOL 185 208 49
EMİRGAN KONSOL ALT BLOK 88 208 49
EMİRGAN KONSOL AYNA PANO 94 80 4
EMİRGAN MASA 77 178 103
EMİRGAN SEHPA 46 107 72
 
TAKIMIN ADI EMİRGAN YEMEK ODASI
Masa Malzemesi Melamin kaplı yonga levha malzemeden üretilmiştir. Üst tablanın kenarlarında PVC kaplı Medium Density Fiberboard (MDF) ve plastik sibu profil bir arada kullanılmıştır. Ayakları altın yaldız kaplamalı metal ayaktır.
Masa Fonksiyonu Sabit masa
Sandalye tipi Sünger üzerine kumaş döşemelidir.
Sandalye Malzemesi Kayın masif malzeme üzerine cila yapılarak üretilmiştir.
Sandalye Kumaş Özelliği Kumaş
Konsol Malzemesi Gövde melamin kaplı yonga levha, çekmece önleri ve ayna pano ise boyalı Medium Density Fiberboard (MDF) malzemeden üretilmiştir. Ayakları boyalı ahşaptır. Aynı zamanda arka ayaklarda alt üst gövdenin arasında, aksesuar amacı ile kullanılan altın yaldız kaplı metal bilezik bulunmaktadır. Ön ayaklarda ise metal silindir çubuğun iki tarafına bu metal bilezikler kaynatıldıktan sonra altın yaldız kaplanarak elde edilen aksesuar kullanılmıştır. Kulpları altın yaldız kaplı metal ve mermer desenli plastik gövdeden oluşmaktadır. Çekmece rayları frenli tandem raydır. Kapakların etrafında PVC kaplı ahşap çerçeve profiller yer almaktadır. Ayna pano arkasında ise görsel amaçlı olarak, altın yaldız kaplamalı metal mevcuttur ve çapraz kesimli parçalar yardımı ile duvara asılmaktadır.
Duvar Ünitesi Malzemesi Gövde melamin kaplı yonga levha, çekmece önleri ise boyalı Medium Density Fiberboard (MDF) malzemeden üretilmiştir. Ayakları boyalı ahşaptır. Aynı zamanda arka ayaklarda alt üst gövdenin arasında, aksesuar amacı ile kullanılan altın yaldız kaplı metal bilezik bulunmaktadır. Ön ayaklarda ise metal silindir çubuğun iki tarafına bu metal bilezikler kaynatıldıktan sonra altın yaldız kaplanarak elde edilen aksesuar kullanılmıştır. Kulpları altın yaldız kaplı metal ve mermer desenli plastik gövdeden oluşmaktadır. Çekmece rayları frenli tandem raydır. Kapağın etrafında PVC kaplı ahşap çerçeve profiller yer almaktadır. TV lik alt tablanın ve üst rafın kenarlarında PVC kaplı Medium Density Fiberboard (MDF) ve plastik sibu profil bir arada kullanılmıştır. Üst kapaklı blok ve raf çapraz parçalar yardımı ile duvara asılmaktadır.
TV Ölçüsü Maksimum 77 inç için uygundur.
Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.
Aydınlatma Özelliği Yoktur.
Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte olarak gönderilmektedir.

Emirgan كونسول

مجموعة المنتج