Zirkon Table De Chevet (2 Adet)

Zirkon Table De Chevet (2 Adet)

Ensemble de produits

Zirkon Table De Chevet (2 Adet)

MODELLER YÜKSEKLİK GENİŞLİK DERİNLİK
ZİRKON 6 KAPILI DOLAP 218 261 65
ZİRKON KARYOLA AKSESUAR 160 43 172 213
ZİRKON KARYOLA AKSESUAR 180 43 192 213
ZİRKON KARYOLA BAŞLIK 160 - 180 129 214 12
ZİRKON KOMİDİN 45 63 50
ZİRKON ŞİFONYER 187 139 50
ZİRKON ŞİFONYER ALT BLOK 85 139 50
ZİRKON ŞİFONYER AYNA PANO 94 81 6
 
TAKIM ADI ZİRKON YATAK ODASI
Karyola Başlığı Yonga levha üzerine sünger + kumaş döşenerek üretilmiştir.
Karyola Çerçeve Malzemesi Yonga levha üzerine strafor + kumaş döşenerek üretilmiştir.
Karyola Fonksiyonu Bazalı
Karyola Tipi Döşemeli
Yatak Ölçüsü 160x200 / 180x200
Başlık Malzemesi Yonga levha, Sünger, Kumaş
Başlık Tipi Döşeme
Baza Malzemesi Karyola çerçevesi 1. kalite melamin kaplı yonga levha malzemeden, baza kapağı ise demir profilden üretilmiştir.
Baza Tipi Baza kapağı karyola çerçevesindeki demir baza yan bağlantı saçlarına monte edilmiştir.
Baza Fonksiyonu 2 adet mukavemetli amortisör, 2 adet galvaniz makas ve 2 adet emniyet kilidi (stoplama sistemi) bulunmaktadır.
Gardırop Malzemesi Gövde melamin kaplı yonga levha, sağ - sol dış kapaklar mebran ve orta kapaklar ise alüminyum çerçeveli reflekte camdan üretilmiştir.
Dolap Fonksiyonu Kapaklarda frenli menteşeler kullanılmışır.  Dolap içinde iki adet çekmece, dört adet alüminyum askılık bulunmaktadır. 
Çekmece/Kapak Mekanizması Gardırop kapaklarında frenli menteşe vardır. Çekmece rayları frenli tandem raydır. Kulpları krom kaplı metal kulptur.
Dolap İçeriği Askı, Çekmece, Raf
Aydınlatma Özelliği Dolapta hareket sensörlü led bulunmaktadır.
Komodin Malzemesi Gövde melamin kaplı yonga levha, çekmece önü ise mebrandan üretilmiştir. Ayakları ve kulbu krom kaplı metal kulptur. Çekmece rayları frenli tandem raydır.
Şifonyer Malzemesi Gövde melamin kaplı yonga levha, çekmece önü ve kapaklar ise mebrandan üretilmiştir. Ayna pano etrafında PVC kaplı ahşap profil kullanılmıştır. Ayna panonun yan taraflarında ise görsel amaçlı olarak krom kaplı metal aksesuar bulunmaktadır. Ayakları ve kulbu krom kaplı metal kulptur. Kapaklarda kendinden frenli menteşeler yer almaktadır. Çekmece rayları frenli tandem raydır. 
Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilmektedir.
Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.
Fréquemment Demandé
Quand nous parviendra-t-il si nous passons une commande?

Tout d'abord, nous tenons à préciser que les commandes passées sur le site ne sont pour l'instant livrées qu'aux frontières de la Turquie. Nos délais de livraison peuvent varier en fonction de la taille et du tissu du produit que vous commanderez, de l'évolution instantanée de l'état des stocks de notre entrepôt et du magasin le plus proche de chez vous. Cependant, 21 jours ouvrables est notre délai de livraison maximum. Cependant, le soin nécessaire à la livraison et à l'installation avant cette période est démontré par toute notre équipe habilitée dans ce processus.

Zirkon Table De Chevet (2 Adet)

Ensemble de produits